enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Svorka
Popis: Do bytu vtrhne Mulder a najde Scullyovou se Skinnerem v patové situaci. Oba jsou jeho přítomností šokováni, protože si mysleli, že je mrtvý. Scullyová společně s Mudlerem donutí Skinnera, aby sklonil svou zbraň. Skinner trvá na tom, že má pásku, a připomene jim, že to je jejich páka, kterou mohou použít proti Kouřícímu muži a jeho společníkům.

Agenti ukáží fotografii skupinky mužů včetně Mulderova otce Osamělým střelcům. Ti agenty upozorní na jednoho z mužů na fotografii, amnestovaného nacistického vědce Victora Klempera. Vejde Frohike a řekne Scullyové, v jakém stavu se nachází její sestra. Kouřící muž ujístí své společníky, že Mulder je mrtev a že vše je pod kontrolou, ale Muž s pěstěnýma rukama po něm vyžaduje vydání digitální pásky. Klemper upozorní agenty na opuštěný důl v Západní Virginii, potom zavolá Muži s pěstěnýma rukama a řekne mu, kam je poslal. Skinner sdělí Kouřícímu muži, že by pro něj měl tu pásku, ale ten mu rozzuřeně odpoví, že "nedělá žádné obchody!. Mulder a Scullyová najdou v dole bludiště s registraturami plými složek se zdravotními údaji milionů lidí - je tam také složka Scullyové a Samanthy Mulderové. Mulder zjistí, že Samanthina složka původně patřila jemu, jeho jméno je na ní přelepeno. Najednou zhasnou světla a Mulder vidí, jak se nad ním vznáší nějaká kosmická loď a jak jakési podivné bytosti spěchají za Scullyovou. Přijíždí úderné komando, ale agenti mu uniknou zadními dveřmi. Setkávají se se Skinnerem a ten jim řekne, že by chtěl vyměnit pásku za jejich životy. Skinner potom navštíví v nemocnici matku Scullyové, sedící u Melissina lůžka. Tam ho však zmlátí Krycek a další dva muži a ukradnou mu pásku. Krycek potom vyskočí ze svého auta několik vteřin předtím, než auto exploduje. Mulder a Scullyová se vracejí ke Klemperovi, ale místo něj tam najdou Muže s pěstěnýma rukama. Ten jim řekne o genetických pokusech s křížením lidí a mimozemšťanů. Krycek telefonuje kouřícímu muži, aby ho varoval před dalšími pokusy o atentát, protože má u sebe pásku.

Mulder se ptá své matky, zda si musela vybrat mezi ním a jeho sestrou. Paní Mulderová se zhroutí a přizná synovi, že to bylo rozhodnutí jeho otce. Skinner se setkává s Kouřícím mužem a ten mu řekne, že ví o jeho blufování a že Skinner žádnou pásku nemá. Skinner ho ale trumfuje sdělením, že Hosteen se obsah naučil nazpaměť stejně jako dvacet dalších mužů z jeho kmene. Sestra Scullyové Melissa umírá a agenti dále pátrají po odpovědích.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 03x01 Požehnaná cesta
  2. 03x02 Svorka
  3. 03x03 D.P.O.
  4. 03x04 Poslední odpočinek
  5. 03x05 Seznam
  6. 03x06 2Shy
  7. 03x07 Procházka
  8. 03x08 Hladomorna
  9. 03x09 Nisei
  10. 03x10 731
  11. 03x11 Zjevení
  12. 03x12 Válka Coprophagů
  13. 03x13 Syzygy
  14. 03x14 Grotesque
  15. 03x15 Piper Maru
  16. 03x16 Apokryfy
  17. 03x17 Průbojný
  18. 03x18 Teso Dos Bichos
  19. 03x19 Pekelné peníze
  20. 03x20 Jose Chung "Od jinud"
  21. 03x21 Avatar
  22. 03x22 Bažina
  23. 03x23 Mokrý spoj
  24. 03x24 Talitha Cumi

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

ORFII Ponorky ofrii.com
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com