enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Fotograf smrti
Popis: Na pohotovost přivážejí umírajícího muže. Lékařka nařídí sestře, aby zavolala agentku Scullyovou, protože muž pracuje pro FBI. Je to Skinner, jehož stav je kritický. Lékaři dělají vše, co je v jejich silách, ale Skinner umírá...

Vracíme se o něco nazpět do minulosti, Skinner je v tělocvičně a boxuje. Náhle má záchvat a při něm zahlédne v tělocvičně muže s bradkou, který ho sleduje. Skinner padá na zem. Později leží na pohovce ve své kanceláři, kam přicházejí Mulder a Scullyová. Scullyová se domnívá, že Skinnera někdo otrávil, a ptá se ho, jestli se mu v poslední době nestalo něco podezřelého. Skinner si vzpomene, že na chodbě ho zastavil neznámý muž a ptal se ho, kolik je hodin. Přitom se ho dotkl. Agenti zjistí, že onen muž byl Dr. Kenneth Orgel, vědec, který pracuje jako poradce amerického Senátu. Jdou ho navštívit, on však tvrdí, že v budově FBI nebyl a se Skinnerem se nepotkal. V Orgelově domě se mezitím skrývají neznámí útočníci. Mulder jednoho z nich chytí. Jde o tuniského diplomata, který má tuniské diplomatické doklady a proto ho musí pustit. Druhý útočník unese Orgela. Mulder později v domě najde fotku Orgela se senátorem Mathesonem, který Mulderovi v minulosti už několikrát pomohl. Scullyová mezitím zjistí, že Skinnerova krev obsahuje značné množství uhlíku. Mulder jde navštívit senátora Mathesona, ten však rázně odmítne Mulderovi s tímto případem pomoci. Mulder se však dozvídá o Rozhodnutí Senátu číslo 819, které se týká finančních příspěvků na lékařské výzkumy v zemích Třetího světa.

Tuniský muž, kterého Mulder propustil, vystřelí několik ran ze své zbraně na Skinnera, který se ho rozhodl sledovat. Skinner střelbu opětuje. Po celou dobu má však velké bolesti a ztrácí vědomí. Tunisan se ho chystá zastřelit, v té chvíli ho ale srazí auto, které řídí muž s bradkou.

Skinner je dovezen do nemocnice. Jeho stav je kritický. Po celém těle mu nabíhají žíly. Scullyová přichází za Skinnerem do nemocnice. Mezitím Mulder prohledává jeho kancelář, aby zjistil bližší informace o rozhodnutí senátu číslo 819, na kterém pracoval i Skinner. Mulder je přesvědčený, že pravým důvodem výzkumu bylo vyvinout nanotechnologii - malé mikroskopické přístroje velikosti atomu, které je možné aplikovat do krve a s jejich pomocí u kohokoliv vyvolat infarkt.

V nemocnici dostává Skinner infarkt a umírá. Sestra přikryje jeho tělo plachtou. K velkému překvapení personálu nemocnice však začne dýchat a probere se.

O tři týdny později sedí Mulder se Scullyovou a Skinnerem v jeho kanceláři. Mulder ukazuje Skinnerovi fotografie muže s bradkou, které se podařilo získat z bezpečnostní kamery FBI. Ten však tvrdí, že ho nezná. Mulder dále sděluje, že rozhodnutí senátu číslo 819 bylo stažené a vyšetřování případu bylo zastaveno.

Později nasedá Skinner do svého auta. Na zadním sedadle sedí Alex Krycek alias muž s bradkou, který už jí nemá. Krycek sděluje Skinnerovi, že má jeho život ve svých rukou a stačí zmáčknout tlačítko a Skinner dodýchá.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 06x01 Začátek
  2. 06x02 Jízda
  3. 06x03 Trojúhelník
  4. 06x04 Země snů
  5. 06x05 Země snů II
  6. 06x06 Jak duchové ukradli Vánoce
  7. 06x07 Něžnůstky
  8. 06x08 Dešťový král
  9. 06x09 S.R. 819
  10. 06x10 Fotograf smrti
  11. 06x11 Dva otcové
  12. 06x12 Jedináček
  13. 06x13 Zlá voda
  14. 06x14 Pondělí
  15. 06x15 Arkádia
  16. 06x16 Alfa
  17. 06x17 Trevor
  18. 06x18 Milagro
  19. 06x19 Nepřirozený
  20. 06x20 Tři svého druhu
  21. 06x21 Výlet do hor
  22. 06x22 Biogeneze

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

NIKEE HOROSKOPY kazdy den na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com