enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Arkádia
Popis: Mladí manželé David a Nancy Klineovi si pronajali dům v komunitě, kde chtějí nerušeně trávit chvíle odpočinku. V noci Davida probudí kroky z přízemí. Sejde dolů, ale nic nevidí. Náhle se k němu zezadu přiblíží cosi velkého. Nancy uslyší jeho výkřik, to už ale ono "cosi" vstoupí do ložnice.

Mulder a Scullyová o několik měsíců později přijíždějí do komunity jako manželé, aby tam vyšetřili záhadné zmizení Klineových i jiných párů před nimi. Mulder a Scullyová se zapíšou jako Rob a Laura Petrieovi a jsou ubytováni ve stejném domě, ze kterého zmizeli Klineovi. Agenti se záhy dozvědí, že v této komunitě platí spousta pravidel a příkazů. Pak prohledají dům a najdou tam krev a vlasy.

Prezidentem komunity je Gene Gogolak. Večer se u něj baví několik mužů o Petrieových. Jeden z nich, Mike, navrhuje, že by jim měli říct, co se stane, když poruší pravidla. Gogolak to ale odmítá. Mike později zjistí, že má rozbitou žárovku v lampě na svém pozemku. Když ji chce vyměnit, zaútočí na něj velký tmavý tvor, který se vzdáleně podobá člověku. Ráno jeden z mužů, Win Shroeder, umývá krev před Mikeovým domem. Mulderovi a Scullyové řekne, že Mike občas pracovně odjíždí pryč a také se dozvědí, že Gogolak pravidelně cestuje do Tibetu. Při večeři se Shroederových ptají na Mikea, ti však odpovídají vyhýbavě. Scullyová a Cami jdou po večeři venčit psa a Scullyová náhodou najde ve stoce řetízek, který nosil Mike.

Ráno Scullyová odjíždí nechat prověřit krev, kterou našli v domě. Mulder dostává anonymní varování, aby "byl jako ostatní". Večer si před domem postaví přenosný basketbalový koš, ale vzápětí k němu přiběhne Win a upozorní ho, že tím porušuje pravidla. Když se dohadují, na Cami zaútočí neznámy tvor, který se vynořil ze země. Mulder ho pronásleduje, ale tvor uteče. Scullyová Mulderovi oznámí, že "krev" je ve skutečnosti jen směs různých zbytků z domácnosti. Celá komunita je totiž postavneá na bývalé skládce odpadu. To u agentů vzbudí podezření, že Klineovi jsou pohřbení na dvoře. Mulder začne na dvoře kopat, čímž jsou sousedi šokováni. Gogolak Winovi oznámí, že Mulder si kope vlastní hrob.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 06x01 Začátek
  2. 06x02 Jízda
  3. 06x03 Trojúhelník
  4. 06x04 Země snů
  5. 06x05 Země snů II
  6. 06x06 Jak duchové ukradli Vánoce
  7. 06x07 Něžnůstky
  8. 06x08 Dešťový král
  9. 06x09 S.R. 819
  10. 06x10 Fotograf smrti
  11. 06x11 Dva otcové
  12. 06x12 Jedináček
  13. 06x13 Zlá voda
  14. 06x14 Pondělí
  15. 06x15 Arkádia
  16. 06x16 Alfa
  17. 06x17 Trevor
  18. 06x18 Milagro
  19. 06x19 Nepřirozený
  20. 06x20 Tři svého druhu
  21. 06x21 Výlet do hor
  22. 06x22 Biogeneze

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

ENKII Okresni prebor online na enkii.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com