enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Venku
Popis: Doggett stojí na kraji útesu a zbraní míří na Muldera s prázdným výrazem ve tváři, který pevně drží Gibsona. Doggett Mulderovi přikáže, aby Gibsona pustil, a Mulder to udělá. Gibson utíká pryč a Doggett popojde blíž k Mulderovi. Mulder náhle skočí z útesu a dopadne na zem. Doggett nevěří vlastním očím…

Přiběhnou agenti z Doggettova týmu a všichni se dívají na Mulderovo bezvládné tělo. Má evidentně zlomené rameno a kdovíjaká další zranění. Přicházejí i Scullyová a Skinner, ale Doggett není schopný jim říct, co se Mulderovi stalo. Po pádu jednoduše vstal a odkráčel pryč - stopy v písku jsou toho důkazem. Doggett neví, co si o tom má myslet, a tvrdí, že policisté jsou často svědky podivných událostí. Scullyová mu tvrdí, že ten muž možná vypadal jako Mulder, ale nebyl to on. Doggett se ptá, kdo to tedy byl. Scullyová mu po chvíli zaváhání řekne, že to byl mimozemský lovec, který si sem přišel pro Gibsona Praise, protože Gibsonova DNA je důkazem existence mimozemského života - Gibson je napůl člověk, napůl mimozemšťan.

Doggettovi agenti Gibsona zatím nenašli, a proto prohledávají školu. Tam je i mimozemský lovec, který zatím vypadá jako Mulder. Teď si změní podobu, aby vypadal jako ředitel školy, a chvíli mluví s Doggettem. Gibson nikde není k nalezení.

Scullyová si venku před školou všimne dívky, která je Gibsonova kamarádka. Dívka, Thea Sprecherová, nasedne na kolo a odjíždí. Skinner si není jistý, jestli někdo z agentů kolem není maskovaný mimozemský lovec, proto odvrátí jejich pozornost od Scullyové, a ona tajně běží za dívkou.

V nedaleké poušti najde Scullyová opuštěné kolo a kousek od něj v písku objeví padací dveře, které vedou do podzemního krytu. V něm Scullyová najde Theu i Gibsona. Gibson jí řekne, že sem neměla chodit, ale Scullyová mu slibuje, že ho ochrání. Ví, že Gibsonovi je to jasné, protože dokáže číst její myšlenky. Gibson si ale při útěku zlomil nohu. Scullyová mu ji obváže, ale musí sehnat auto, aby ho mohla převézt do nemocnice.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

ALYSS M*A*S*H 4077 online na alyss.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com