enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Pachuť kovu
Popis: Nora Pearceová a Curtis Delario oplakávají smrt Nořina manžela Raye. Curtis, Rayův spolupracovník, se od Nory dozvídá, že podle ní Ray umřel kvůli tomu, že onemocněl ve válce v zálivu. Nora chce, aby každý, kdo je zodpovědný za Rayovu smrt, za ni zaplatil. Curtis ale tvrdí, že neexistuje konkrétní osoba, která by za jeho smrt mohla. Curtis pak odjíždí svým vozem. Jeho auto se blíží k muži, který se právě postavil do středu cesty. Je tma a Curtis si navíc právě zapaluje cigaretu, takže si muže stojícího v cestě nevšimne. Curtisovo auto do muže narazí, ale zdá se, že náraz způsobil větší škodu na autě než muži samotnému. Muž se ocitne těsně před rozbitým předním sklem, za nímž sedí zraněný Curtis. Curtis se probere a vidí, že muž, kterého "srazil", je údajně mrtvý Ray. Ray se skrze sklo natáhne do auta a pevně chytne křičícího Curtise...

Město Muncie, stát Indiana. Druhý den na místo srážky přijíždějí Scullyová a Doggett. Doggett na základě propočtů místní policie tvrdí, že Curtisovo auto narazilo do něčeho, co muselo být víc než tisíckrát hustší než ocel. Když je vrak auta odtažen, Scullyová si všimne na zemi v asfaltu dvou neznámých stop. Vypadají jako otisky dvou lidských nohou.

Curtisovo auto muselo do něčeho narazit - a otisky jsou jediným důkazem, který byl zatím na místě srážky nalezený. Nenašlo se totiž ani Curtisovo tělo. Doggett tvrdí, že je nemožné, aby Curtisovo auto srazilo nějakého člověka. Scullyová však namítá, že to vypadá, jako by tento muž stál strnule na jednom místě, což by vysvětlovalo otisky nohou na zemi. Možná udělal vše pro to, aby auto zastavil.

Na místo nehody přijíždí vystresovaná Nora a ptá se na Curtise. Doggett tvrdí, že ho ještě nenašli, Scullyová však vzápětí objeví jeho mrtvé tělo nacpané v nedalekém odpadkovém kontejneru. Na jeho čele a spáncích je pět jasně viditelných hlubokých děr.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

NIKEE Krok za Krokem - Step by Step online na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com