enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Trpělivost
Popis: Scullyová a Doggett dostávají případ - byly nalezeny mrtvoly muže a ženy. Rány po pokousání na těle ženy jsou pravděpodobně dílem člověka a oběti zemřely na vykrvácení. Z mužovy ruky někdo oddělil dva prsty, které se nikde na místě činu nenašly. Policie nezná motiv této dvojnásobné vraždy, takže ji nemohli ani vyřešit. Doggett je na tom podobně. Řekne Scullyové, že už viděl pěknou řádku obětí vražd, ale tady nenachází žádné vysvětlení: proč by někdo něco takového dělal?

Scullyová a Doggett přicházejí na místo činu, kde už na ně čeká detektiv Abbott a říká Doggettovi, že našli stopu. Myslí si, že stopa pochází od zvířete a otevřeně zapochybuje o zkušenostech Scullyové s analýzou důkazů, když Scullyová řekne, že stopa sice nevypadá jako lidská, ale ani jako zvířecí. Stopa má čtyři prsty, a proto rozhodně nevypadá jako lidská. Scullyová si navíc všimla i toho, že před verandou domu je jen jedna jediná stopa - kdyby ji tu zanechalo zvíře, muselo by tu být podobných stop víc.

Doggett pak objeví uvnitř v domě další otisky neznámého chodidla a usoudí, že pátrají po vrahovi s deformovanou nohou. Mezi jednotlivými stopami jsou však několikametrové mezery. Stopy vedou do šatny, z níž se agenti dostanou až do podkroví, kde Doggett objeví dva oddělené prsty. Agenti tu také na stropě najdou poškrábané trámy, podobně jako venku na verandě.

Mezitím ve svém domě si postarší paní McKessonová v podkroví prohlíží staré album s rodinnými fotografiemi. Netuší, že na trámu nad ní už visí člověk-netopýr.

V márnici Scullyová zjistí, že hluboké škrábance na tělech manželů se shodují se čtyřprstými stopami, které se našly na místě činu. Rány, které původně považovala za rány způsobené zuby člověka, rozhodně člověk nezpůsobil. Neumí si to vysvětlit. Doggett ale Scullyové ukáže článek z novin z roku 1956 o netopýřím tvorovi, kterého v Montaně ulovili a údajně i usmrtili tamní lovci. Následně přišel o život koroner, který prohlížel jeho údajně mrtvé tělo. Poté, co se ztratilo pět místních lidí a části jejich těl byly později nalezeny na různých místech, najednou vraždění přestalo. Nyní, o 44 let později, to z neznámých příčin propuklo znovu.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

SIFEE.biz - SGU - Hvězdná brána: Hluboký vesmír online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com