enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Tři slova
Popis: Před branou vedoucí na pozemek Bílého domu stojí skupinka lidí s fotoaparáty. Jeden muž tajně přeleze plot a běží k rezidenci amerického prezidenta. Ještě venku na trávníku ho však zadrží strážníci z prezidentské ochranky a srazí ho k zemi. Muž křičí, že musí mluvit s prezidentem, protože cizinci z vesmíru se chystají ovládnout Spojené státy. Vtom zazní výstřel. Muž se zcela nepochopitelně zastřelil vlastní zbraní. Jeho teď už bezvládná ruka svírá CD, na kterém jsou perem napsaná slova: "Bojujte s budoucností"...

Mulder je v nemocnici a dotýká se ran, přičemž se mu myslí prohánějí děsivé vzpomínky na to, jak ho na mimozemské lodi krájeli na kusy. Do pokoje vejde Scullyová spolu s doktorem Limomem. Doktor považuje Mulderovo uzdravení za minimálně stejně neuvěřitelné jako to, jak vstal z mrtvých. Scullyová Mulderovi prozradí, že mozková nemoc, kterou trpěl následkem operace, je pryč. Transfuze a antivirové léky, které mu s nimi podávali, pomohly jeho tělu zbavit se viru, který ho ovládal. Zdá se, že se všechny jeho rány spontánně léčí. Jeho zdravotní stav je zkrátka výborný. Scullyová Muldera odveze do jeho bytu. Mulder vstoupí dovnitř a zdá se mu, že se tam něco změnilo. Konečně se Mulder posadí a Scullyová se mu upřímně svěřuje, jak se v poslední době cítila - po jeho únosu i po pohřbu. Se slzami v očích se přiznává, jak moc toužila po tom, aby se vrátil… Mulder má však na srdci něco, co ho velmi trápí. Vůbec netuší, kde je teď jeho místo v životě, a jen s velkými problémy si zvyká na všechny změny okolo.

Ve federálním nápravném zařízení v okrese Perkey ve Virginii strážník Absalomovi k jeho cele přinese knížku. Absalom si po chvíli knížku vezme. Je to kniha o přicházející apokalypse, uvnitř které Absalom najde vystřižený článek z novin o úmrtí jednoho z komisařů majících na starosti sčítání lidu – Howarda Salta, který umřel na trávníku přímo před Bílým domem.

Doggett a Skinner přicházejí do Kershovy kanceláře. Kersh jim říká, že Scullyová ho oficiálně požádala o znovupřidělení Muldera na oddělení Akt X.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

ENKII Go deskova hra Go online na enkii.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com