enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Tichá prosba
Popis: Okres Dexter, stát Oklahoma, 21. září 1990. Na hřišti před Websterovou základní školou je dětský lunapark. Na houpačce se houpá sedmiletý chlapec Billy Underwood. O pár metrů dále stojí jeho matka Lisa Underwoodová a povídá si s přítelkyní. Billy křičí na svou mámu, aby se podívala, jak se umí houpat, ale jeho máma se více věnuje rozhovoru s přítelkyní než svému synovi. Billyho zatím sleduje zamyšlený černovlasý teenager. Jeho pozornost přitahuje chlapcův školní ruksak, který má Billy na zádech. Chlapec sedící na houpačce se ještě párkrát zhoupne a potom záhadně zmizí. Lisa Billyho hledá marně...

O deset let později Lisa přijíždí před tu samou základní školu, kterou teď navštěvuje její desetiletý syn Josh. Skupina učitelů obklopila houpačku, na níž se houpe stejně jako před deseti lety její sedmiletý syn Billy, který vůbec nezestárnul. Lisa nevěří vlastním očím a šťastně svého znovunalezeného syna obejme. Je ale zvláštní, že Billy neprojevuje žádné emoce.

Později Scullyová zkoumá Billyho zdravotní stav. Z chodby přes skleněné okno se na ně dívá Doggett. Přijde k němu šerif Sanchez, který mu řekne, že otisky prstů potvrzují, že jde o Billyho Underwooda, ale nikdo neumí vysvětlit, jak je možné, že chlapec, který se narodil před 17 lety, má teď 7 let. Scullyová vychází z místnosti a říká Doggettovi, že Billy je zdravotně zcela v pořádku.

Underwodovi přivážejí svého syna domů. Billy vidí, jak si na dvoře hraje jeho bratr Josh se psem. Doug chce otevřít zadní dveře, ale vtom si pes všimne Billyho, se zuřivým štěkotem přiběhne ke dveřím a snaží se dostat dovnitř. Lisa i Doug usoudí, že pes po tolika letech Billyho nepoznal. Lisa Billyho uloží do postele a opouští jeho pokoj. Okamžitě po jejím odchodu Billy vstane a jde ke dveřím ložnice rodičů. Doug je neklidný, tvrdí, že Billy se změnil, a bojí se ho i Josh. Lisa však trvá na svém, že je to dar od Boha, kterého roky prosili, aby jim ztraceného syna vrátil zpátky. Billy se otočí a s velkým loveckým nožem v ruce míří k pokoji Joshe. Vstoupí dovnitř a zavře za sebou dveře.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

SIFEE.biz - KOSMO online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com