enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Podstata
Popis: Scullyová pořádá ve svém bytě oslavu u příležitosti brzkého narození svého dítěte. Její matka pozvala i údajnou dětskou pečovatelku Lizzy Gillovou, aby Scullyové pomáhala. Ve chvíli, kdy je Scullyová zaneprázdněna, vymění nepozorovaně Lizzy léky v její ložnici...

V budově společnosti Zeus Genetics se objeví Billy Miles. Doktor Lev právě v rukou drží novorozeného mimozemšťana, Billy ho zabije a podpálí laboratoř. Poté, co se Mulder o požáru dozví, navštíví Doggetta a vysvětlí mu, že v laboratoři pracoval doktor Lev společně s bývalým lékařem Scullyové, doktorem Parentim. Scullyová je podezřívala, že tam provádějí nepovolené pokusy. Policie zjistí, že v laboratoři zahynul doktor Lev, a Mulder s Doggettem jedou proto do ordinace doktora Parentiho. Tam je čeká hrůzný nález - nádoby s deformovanými plody.

Scullyová mezitím doma užije připravené léky a poděkuje Lizzy za pomoc. Ta se s ní rozloučí a venku nastoupí do auta, které řídí Duffy Haskell.

Mulder s Doggettem jedou znovu vyslechnout Parentiho. V jeho pracovně vyruší Billyho, který Parentiho právě zabil - a nyní zaútočí na Muldera. Doggett si všimne velké jizvy na Billyho krku. Několikrát na něj vystřelí, ale s Billym to vůbec nic nedělá. Doggett se tedy schová a Billy odchází.

Raněný Mulder vysvětlí Doggettovi a Scullyové, že Billy se stal jakýmsi mimozemským replikantem. Byl unesen a po návratu se přetransformoval. Mulder tvrdí, že Billy nejen ničí všechny důkazy, ale zároveň hledá nové stopy. Při vyšetřování vychází najevo, že Duffy spolu s Parentim monitorovali těhotenství Scullyové. Není jasné, kdo je vlastně otcem jejího dítěte, ani jak je možné, že otěhotněla, když původně byla neplodná.

Mulderovi dojde, že Scullyová je v ohrožení, a snaží se ji odvézt z domova do bezpečí. V tu chvíli je však začíná pronásledovat Billy.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

SIFEE.biz - Pernikovy tata, breaking bad online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com