enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
To nemůže být pravda
Popis: Nad vesnickou silnicí v okrese Helena v Montaně prozáří tmu nízko letící UFO. V těsném závěsu za ním jede ve svém autě mladík Richie. Udělá pár fotek a na magnetofon nahraje několika slovy svoje pocity. Jasné světlo náhle udělá obrat o 90 stupňů a zmizí za nedalekým kopcem. Richie zastaví, vystoupí a běží na kopec, než se mu ale podaří dát do fotoaparátu nový film, UFO záhadně zmizí. Richie si všimne pod kopcem jakéhosi staršího muže, který začne utíkat. Richie chce běžet za ním, ale zakopne a upadne. Když se ohlédne, na zemi uvidí ležet tělo mladé ženy - ženy, kterou dobře zná…

Skinner říká v kanceláři Scullyové o pozorování neznámého létajícího objektu v Montaně. Mladý muž pozoroval UFO a tvrdí, že na vlastní oči viděl mimozemšťana. Když jí Skinner řekne mladíkovo jméno, Scullyová znervózní a ptá se, zda to má něco společného s Mulderem. Skinner jí řekne, že Richie našel Teresu Hoeseovou, která byla unesena noc před tím, než unesli Muldera. Její život teď ale visí na vlásku.

Scullyová, Dogget a Skinner odlétají do Montany. V nemocnici jim ošetřující doktor Teresy říká, že se za svoji praxi s něčím podobným ještě nesetkal. Za normálních okolností by už byla mrtvá a doktor si myslí, že jediné, co ji drží při životě, je blaho jejího dítěte, na které se v noci ptala. Scullyová je otřesená pohledem na její rozřezané tělo. Ptá se na implantáty, ty se však v jejím těle nenašly.

Agenti později vyslechnou jako možného podezřelého Richieho. Ten tvrdí, že sem přišel hledat svého kamaráda Garyho, kterého UFO uneslo v Oregonu. Dogget se ho ptá i na mimozemšťana, kterého Richie údajně viděl. Na základě analýzy stop, které se našly pod kopcem, se Richieho ptá, zda už někdy slyšel o mimozemšťanovi, který chodí obutý ve značkových teniskách.

Do nemocnice přichází léčitel Jeremiáš Smith. Morfuje do podoby lékaře, který má Teresu na starosti a sestřičce nařídí, aby zajistila Teresin co nejrychlejší převoz do jiné nemocnice. Na nohou má značkové tenisky.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

ALYSS M*A*S*H 4077 online na alyss.cz
     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com