enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Existence
Popis: Koroner v márnici prohlíží tělo Billyho Milese. Je si jistý, že je Billy skutečně mrtev. Pak z jeho těla vytáhne kovový předmět. Vypadá to jako obratel, který se najednou začne točit a rozrůstat se o další obratle...

Na záznamu z bezpečnostní kamery je vidět, že Billy opustil márnici. Krycek tvrdí, že Billy se stal novým druhem mimozemšťana, který má pomoci při repopulaci Země, a takových jako on, je mezi lidmi víc. Součástí plánu má být i agentka Scullyová.

Doggett se setká s Knowlem Rohrerem, který má jinou verzi. Billy je prý prototypem dokonalého vojáka, kterého stvořila armáda. Ta také stojí za únosem Scullyové před šesti lety, kdy jí byl do krku implantován čip, díky němuž teď otěhotněla a nosí v sobě prvního organického příslušníka nové formy života. Mulder však Knowlemu nevěří, a tak ho s Doggettem začnou sledovat.

Agentka Reyesová mezitím dovezla Scullyovou do Doggettova rodného městečka. Neteče tam voda a všude je hrozný nepořádek. K budově, v níž se Reyesová stará o Scullyovou, přijíždí v autě polesná a chce Scullyové pomoct. Reyesovou venku před budovou napadne Billy a polesná ho zastřelí. V tu chvíli Scullyová pocítí první kontrakci.

Doggett s Mulderem uvidí v garážích FBI auto, ve kterém sedí Krycek a Knowle. Doggett zjistí, že se Knowle setkal s agentem Cranem, a informuje o tom Muldera. Ten tuší, že je Scullyová ve velkém nebezpečí, a chce po Doggettovi, aby mu prozradil, kam ji ukryl.

Scullyová už má pravidelné kontrakce. Sklání se k ní polesná a Reyesová si všimne na jejím krku stejné jizvy, jakou má Billy.

Před budovu, v níž Scullyová právě začíná rodit, přijíždí kolona aut. Venku se probírá Billy, který pak vstupuje spolu s ostatními dovnitř.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

ALYSS Jiste pane premiere online na alyss.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com