enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Empedoklés
Popis: New Orleans. Kvůli plánovaným úsporám mají výkonný ředitel a jeho asistentka za úkol propustit Jiba Dukese. Venku se Jib stane svědkem automobilové honičky, při které policie nahání auto, které při úniku vrazí do jiného a exploduje. Následně Jib sleduje, jak ze zničeného auta vystoupí hořící postava řidiče a vstoupí do strnulého Jiba. Vzápětí Jibovi na moment vzplanou oči. Vrátí se do své bývalé práce, kde chladnokrevně zastřelí šéfa i jeho asistentku...

Na místo činu přijíždí Monica Reyesová. Místní detektiv se domníval, že by mohlo jít o vraždu s rituálním podtextem, protože Jib měl na pracovním stole divný obrázek, ale Reyesová tvrdí, že v tomto případě o satanizmus nejde. Zpočátku si myslí, že ji sem zavolali zbytečně, avšak jen do doby, než při pohledu na jednu z obětí ve své představě uvidí dětskou ruku, která se změní v popel.

Mulder navštíví doma Scullyovou a přináší jí krásně zabalenou dárkovou krabici. Ve chvíli, když se Scullyová chystá dárek rozbalit, pocítí silné bodání v oblasti břicha. Okamžitě jedou na pohotovost. Mulderovi volá Reyesová. Žádá ho o pomoc při vyšetřování jistého případu spadajícího pod Akta X. Mulder namítá, že jemu už Akta X nepatří, teď jim šéfuje Doggett, tak ať se obrátí přímo na něj. Ona to však udělat nemůže, protože případ se Doggetta týká osobně. Mulder ji poprosí, ať zavolá později, a vzápětí se dozvídá, že stav Scullyové není tak vážný, aby ji museli operovat.

Jib vstoupí do svého motelového pokoje. Vytáhne zbraň a přiloží si ji k hlavě, ale zbraň se rozpálí a shoří mu v dlani. Odtrhne si pokožku z tváře a zdá se, jako by mu uvnitř těla plápolal oheň... Reyesová se zatím ve Washingtonu setkává s Mulderem. Připomene mu, že byla u toho, když ho po únosu našli v lese. Předpokládá, že existuje spojení mezi případem, na kterém právě teď pracuje, a případem před mnoha lety, na kterém pracovala s Doggettem. Tehdy ještě Doggett pracoval pro policii v New Yorku. Vyšetřování skončilo tragédií – nálezem mrtvého těla Doggettova syna Lukea. Pachatele nikdy nechytili. Reyesová tím nechce Doggetta obtěžovat, ale už tehdy, když před lety našli Lukea, se Reyesové na nepatrnou chvíli zazdálo, že se chlapcovo tělo rozložilo na popel. Doggett to viděl také. Teď to viděla na místě činu v New Orleansu znovu a je si jistá, že pro to musí existovat nějaký důvod.

Doggett zatím o novém případu neví. Je v nemocnici u Scullyové a náhle se mu myslí prožene vzpomínka na to, jak v lese našli jeho mrtvého syna. Vzpomínka je velmi živá.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

NIKEE WALLPAPERS tapety na plochu PC na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com