enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Sám
Popis: V Ellicottu je už tma a hustě prší. Gary Sacks je na návštěvě u svého otce Ariena, který je odkázaný na vozíček a nemocné srdce má napojené na přístroj. Gary je zrovna v kuchyni, když náhle uslyší tón přístroje, který oznamuje, že otec zkolaboval. Vběhne do obývacího pokoje, ale otec tam není. Vtom Gary uslyší podezřelý zvuk a na zemi uvidí jakéhosi tvora...

Scullyová v kanceláři Akt X vyklízí svůj stůl, protože se chystá na mateřskou dovolenou. Na její místo nastupuje nová agentka Leyla Harrisonová, která má s Doggettem vyřešit případ vraždy ve státě New York.

Za hlavního podezřelého z vraždy Ariena, který byl nalezen mrtvý v lese za svým domem, je považován jeho syn Gary, protože beze stopy zmizel. Doggettovi to však nedává smysl. V domě na podlaze, a poté i venku, nalezne Doggett jakýsi sliz a pošle jej na rozbor do laboratoře. Dál prohledává les, až dojde ke zdánlivě opuštěnému domu. Zaregistruje však v domě pohyb a společně s Leylou se poté snaží vyhnat ven podivného tvora, ale Leyla náhle záhadně zmizí. Doggett ji hledá v lese - a spadne do podzemní chodby. Tam mu neznámý plazivý tvor plivne do tváře nějakou tekutinu, stejně jako Leyle, s níž se Doggett v podzemí setkává.

Mezitím se do pátrání po zmizelých agentech zapojují i Scullyová a Mulder. Scullyová při pitvě Ariena zjistí, že byl oslepen jedem, který pravděpodobně vyprodukoval nějaký plaz. Jed obsahuje neznámou bakterii, která rozkládá kosti a tkáň oběti, zatímco z kůže se stane pevná forma, z níž pak plaz vypije obsah.

Mulder se při svém pátrání setkává se Stitesem, majitelem okolních pozemků, a také záhadného domu, kde zmizela Leyla. Stites Mulderovi tvrdí, že je biolog, takže pokud by se v okolí vyskytovalo nebezpečné zvíře, jistě by o tom věděl.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

ALYSS Jiste pane premiere online na alyss.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com