enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Per Manum
Popis: Duffy Haskell dělá v porodní místnosti společnost těhotné Kath McCreadyové, která bude každou chvíli rodit. Monitor sledující srdce dítěte začne divoce pípat. Do místnosti vstoupí doktor Lev, který okamžitě nařídí císařský řez. Kath se bojí, ale Duffy místnost opouští. Sestřička Kath píchne sedativa. Doktor provede operaci, ale křik dítěte zní podivně. Kath se ptá, jestli je to chlapec nebo dívka, ale doktor jí neodpoví. Poté si Kath s hrůzou všimne, že doktor v rukách drží malého hubeného mimozemšťana…

Scullyová se doma před odchodem do práce podívá do zrcadla, aby zjistila, jestli už na ní je vidět, že je těhotná. Ještě není. O něco později vejde do kanceláře, kde Doggett rozmlouvá s Duffym Haskellem. Ten tvrdí, že před osmi lety kontaktoval Muldera kvůli své manželce, kterou prý unesli mimozemšťani. Teď je mrtvá. Umřela poté, co porodila mimozemské dítě. A zabili ji prý její doktoři. Duffy se rozpovídá o tom, jak jeho manželku unesli, dělali na ní testy, kterými jí způsobili rakovinu, kterou jí vyléčili – a potom do ní implantovali mimozemský plod. Duffy tvrdí, že ultrazvuk dítěte jeho ženy je důkazem toho, že říká pravdu, už i jen kvůli tomu, že doktoři tvrdili, že jeho manželka děti mít nemůže. Duffy odchází.

Doggett Scullyové říká, že příběh Duffyho manželky se – až na to těhotenství – shoduje s příběhem Scullyové. Ta si přesto myslí, že Duffy přehání. Nastoupí do výtahu a když se dveře výtahu znovu otevřou, stojí v nich Mulder – jde však o vzpomínku Scullyové na minulost. Mulder si chce být jistý, že Scullyová je v pořádku a ta mu váhavě přizná, že pro ni nepřichází v úvahu možnost, že už nikdy nebude mít děti. Mulder jí řekne, že i on se jí s něčím musí přiznat. Před lety, když hledal lék na její rakovinu ve výzkumné vládní laboratoři, našel její vajíčka, které jí odebrali při únosu. Scullyová je šokovaná. Mulder jí říká, že byla smrtelně nemocná, a proto jí to nedokázal říct. Její vajíčka hned vzal ke specialistovi, ten mu však řekl, že jsou neoplodnitelná. Dveře za Mulderem se zavřou a když se znovu otevřou, stojí v nich Doggett.

Scullyová přichází do budovy společnosti Zeus Genetics, ve které podle Duffyho zabili jeho manželku. Oknem ve dveřích si všimne, jak se v jedné místnosti snaží doktor Lev uklidnit nějakou těhotnou ženu. Když doktor jde ke dveřím, Scullyová se schová do sousední místnosti, ve které najde nádoby, v nichž plavou deformované plody. Dovnitř vstoupí doktor Lev. Scullyová tvrdí, že tu je s přítelkyní. Doktor jí vyžene, že musí čekat venku. Scullyová jede domů, odkud volá svému lékaři - doktoru Parentimu. Posílá mu ultrazvuk Duffyho manželky a chce, aby ho porovnal s jejím ultrazvukem.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 08x01 Vevnitř
  2. 08x02 Venku
  3. 08x03 Trpělivost
  4. 08x04 Poustevníci
  5. 08x05 Tichá prosba
  6. 08x06 Adžarv
  7. 08x07 Cesta temnoty
  8. 08x08 Jistá smrt
  9. 08x09 Pachuť kovu
  10. 08x10 Pomsta
  11. 08x11 Dar
  12. 08x12 Medúza
  13. 08x13 Per Manum
  14. 08x14 To nemůže být pravda
  15. 08x15 Nemrtvý
  16. 08x16 Tři slova
  17. 08x17 Empedoklés
  18. 08x18 Vienen
  19. 08x19 Sám
  20. 08x20 Podstata
  21. 08x21 Existence

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

NIKEE Red Dwarf - Cerveny Trpaslik online epizody na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com